Sieksta Carrie Underwood s Fitness & Veselīga Dzīvesveida Padomi

Sieksta Carrie Underwood s Fitness & Veselīga Dzīvesveida Padomi

Ja jums ir kaut kas līdzīgs man, jūs vienmēr meklē veidus, kā iegūt vairāk dārzeņus savā ģimenes uzturu. Kļūst bērni vai finicky ēdāji, lai ēst dārzeņus var apstrīdēt! Šodien es dalīties ar jums visbiežāk veiksmīga un radoša es esmu atradis iekļaut vairāk dārzeņu manā ģimenes uzturu.

Ūdens daudzumu, kas mums nepieciešams, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, mitrums, jūsu fiziskās aktivitātes, un savu svaru, bet parasti mums ir 2.7-3.7 litru ūdens uzņemšana dienā. Jo ēdiena uzņemšana veicina aptuveni 20% no mūsu šķidruma uzņemšana , tas nozīmē, ka mums ir nepieciešams, lai dzert par 2.0-3.

0 litru ūdens, vai par 8-10 glāzes (tagad jūs zināt, kā 8 glāzes ieteikums nāca par!). Viens veids, kā pateikt, ja tu esi hidrāts — savu urīnu vajadzētu būt bezkrāsains vai gaiši dzeltens. Ja tā nav, jums nav iegūt pietiekami daudz ūdens! Citas pazīmes ietver: Sausas lūpas, sausa mute, un maz urinēšana. Ej nedaudz ūdens, pirms jūs turpināt ar šo pantu!

veselības aprūpe, medicīna, veselība

Darba sludinājumu svin negulēšana? Ka ir par vēlu, kapitālismu. Bezmaksas-wheeling Coachella tērpiem, ka kaut kā viss izskatās vienādi un izmaksas tūkstošiem dolāru ? Arī vēlā kapitālisma. Pats par šo wifi savienojums $400 spiede, ka tas nav labāks par cilvēka rokās , Pepsi ir reklāma attēloti Kendall Jenner , United Airlines " piespiedu izraidīšana sēž pasažieris, kurš tikai vēlējās doties mājās un krāšņās sagrāve, ka bija Fyre Festivāls. Frāze—draudošs, akadēmiskā, despairing, ironiski—ir pēkšņi sāka parādot up visur.

Tāpēc es jums iesakām veikt bērnu pasākumus - veikt kādu nelielu pārmaiņu laikā un pēc tam klausieties savu ķermeni! Ņemot vienu bērnu solis laikā jūs veicat izmaiņas pakāpeniski, un viņi jūtas veicams - nevis milzīgs. Jums būs daudz spējīgāka veikt izmaiņas, kas ir daļa no jūsu dzīvesveidu ilgtermiņā, un tas ir ļoti svarīgi. Ja jūs maināt savu diētu, kamēr jūs zaudēt svaru, kad jūs atgriezties pie vecajiem paradumiem, jūs iegūsiet to visu atpakaļ! Un, ja jūs pievērst uzmanību un klausīties jūsu ķermeņa, jūs zināt, kas dod jums enerģija, un jūs baro un kas nav.

Medicīnas pieejama informācija par to nav paredzēts izmantot kā aizstājēju medicīnas profesionālās konsultācijas, diagnozes vai ārstēšanas. Jums nevajadzētu paļauties pilnībā uz šo informāciju par jūsu veselības aprūpes vajadzībām. Lūgt savu ārstu vai veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējam nekādus īpašus medicīnas jautājumiem, kas jums ir.

Turklāt, nav instruments, ko lieto gadījumā, ja avārijas situācijā.

Ja avārijas rodas, jums vajadzētu meklēt piemērotu neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Stress buster, ka es pasniedzu, ir mana ģimene: Jūs nevarat kontrolēt stresa situācijās, bet jūs varat kontrolēt savu reakciju uz tiem. Mierīga sirds un prāts ir svarīgs veselību.

Lai gan stress ir dzīves fakts, jums var palīdzēt jūsu bērniem uzzināt, kā efektīvi rīkoties ar to. Iemācīt viņiem, kā atpūsties, izmantojot mini-meditācijas, dziļa elpošana un mūziku, kas mellows prātu. Atpūta paaugstina laimīgs hormoni.

Nevis izšķērdēt enerģiju, neuztraucoties, palīdzētu viņiem koncentrēties uz risinājumiem un pagrieziena problēmas pārvērst par iespējām.